Часті питання — “Батяри на роверах”
50682
page-template-default,page,page-id-50682,cabin-core-1.0.2,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-3.2,ajax_fade,page_not_loaded,,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

ЧАСТІ ПИТАННЯ

Які вимоги від зареєстрованого учасника велопроменаду?

Каждий учасник має кревно дотримуватися правил. Навіть за попередньої реєстрації команда організаторів може не допустити до заїзду за недотримання правил велопроменаду. Та, такі ми зварйовані!

Де я можу орендувати велосипед? 

О на маєш… сі до ровера не доробивсі?!

Ви можете звернутися безпосередньо до організаторів до нас коханих, заповнивши контактну форму на сайті. Нашим партнером оренди велосипедів у Львові є мережа Veliki.ua, ви можете отримати знижку у розмірі 10% орендуючи велосипед у день події. За гаслом “Гальоо! То я туйво, від батяр”

Я не вмію їздити на велосипеді, чи можу я взяти участь у події? 

Кіндер чи в крижі вступило?

Так, на кожному етапі заїзду ви сі можете долучити до дійства, попередньо придбавши окремий квиток на фінальну частину заходу. Участь у заході, навіть без велосипеду, вимагає дотримання етикету та дрес-коду заходу. Читайте правила не будьте вуйком!

Яка довжина маршруту велопроменаду?

Зара збігаю поміряю!
Каждого року маршрут події змінюється, в середньому маршрут складає від 6 до 9 км по кривій бруківці. По маршруту супровід поліціянтів та перекриття руху транспорту. Всьо під контрольом!

Скільки часу триває сама подія?

То шо Служба Божа, де ми знаєм?

Подія триває від 14.00 до 23.00 (але як правило до рання!) включаючи збір, реєстрацію, виїзд за маршрутом, зупинки на чаювання/кавування та фінальну подію з концертом.

Що включає реєстрація учасника велопроменаду?

Йой не будьте як той Йосько, ну добре…
Кожен зареєстрований учасник/ця отримуєте пов’язку з індивідуальним номером, а з нею і право участі в лотереї, де можна виграти слічний ровер від “Батяри на роверах” чи ше якусь цацку.

Чи може моя сім’я та діти відвідати подію? Чи потрібна їм реєстрація? Та і швагєр на халяву!

Реєстрація не потрібна тіко діткам! А Ваша сім’я та друзі може відвідати нашу подію на кожній зупинці та локації. Най сі дивлять, ми не боронем!