Гід по стилю — “Батяри на роверах”
40635
page-template-default,page,page-id-40635,cabin-core-1.0.2,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-3.2,ajax_fade,page_not_loaded,,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

ГІД ПО СТИЛЮ

Шановні колєги і дорога родино! Мали б мо страшну мордацію над питанням як то нам, чемно і культурно донести до вас, правила участі, а відповідно і допуску до реєстрації на нашу подію. Каждий раз, ми сі шпортаємо з тим диким непорозумінням і каждий раз мусимо терпіти страшні незручності з того приводу, що завше знайдеться один-два йолопа жи припруться на променад як на йолку чи шо гірше як на того Тур де Франса.
Прошу ознайомитись і кревно дотримуватись (правила участі нам підказали кобіти з Копенгагена):

  1. Я приїду елегантним/ою і при будь-якій погоді я оберу стиль, а не буду ліниво тиснути вдома канапу.
  2. Я зобов’язуюсь своїм зовнішнім виглядом стати родзинкою цього свята.
  3. Я обізнаний/а, що натхненням для інших може служити тільки мій зовнішній вигляд, причому так, що ніхто не навісить на мене ярлик паяца.
  4. Я буду батяр/ка на РОВЕРІ.
  5. Я оберу ровер, що відобразить мою індивідуальність і стиль.
  6. Хоча я розцінюю свій ровер лише як засіб пересування і всього лише доповненням до мого стилю. Я розумно підійду до його вибору.
  7. Я докладу зусиль і простежу, щоб одяг на мені як і ровер відповідав формату події.
  8. Я забезпечу свій велосипед усіма необхідними аксесуарами, і він неодмінно як і я, стане переможцем в усіх номінаціях.
  9.  Хоч я і батяр/ка, але на час святкування обіцяю дотримуватись Правил дорожнього руху.
  10. Я утримуюсь від використання сучасного спортивного велосипеда і амуніції. Єдиним винятком може бути, сучасний міський ровер, якщо я вирішу повправлятися у свободі особистого вибору.

ЧАСТІ ПИТАННЯ

Повімо вам троха більше про те, як то підготуватиси до велопроменаду,
кего можна запросити, де взяти тего ровера і скіко будем забавляли
ПОЗИРАТИ