Програма велопроменаду — “Батяри на роверах”
40642
page-template-default,page,page-id-40642,cabin-core-1.0.2,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-3.2,ajax_fade,page_not_loaded,,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

ПРОГРАМА ВЕЛОПРОМЕНАДУ

12.00 – пачкуємсі біля львівської ресторації “Кумпель на Митній” (вул. Винниченка, 6), і тут сі мельдуєм, гощення від ресторації.
14.00 – старт велозаїду за маршрутом:

пл.Митна – вул. Підвальна – вул. Руська – пл. Ринок – вул. Беринди – вул. Дорошенка – вул.Чупринки – вул. Академіка Рудницького – вул. Труша – зупинка у Художньо-меморіальному музеї ім. Івана Труша – вул. Труша, вул. Євгена Коновальця –  вул. Київська – вул. Івана Котляревського – вул. Нечуя-Левицького – вул. Дмитра Вітовського – фінальна подія у LEM station.

15.00 – пікніковий перепочинок у Художньо-меморіальному музеї ім. Івана Труша, екскурсія музеєм та прогулянка межи деревами саду, лекторій  (то для вумних і не питущих). Виступ музичного колективу на подвір’ї музею, лігуміни та наїдки  від пані Стефи та кафе “Єрусалим”, кавуся на травичці.
17.30 – виїзд з музею попідручки з поліцаями.
18.30 – фінальна частина велопроменаду на станції ЛЕМА (для старожилів трамвайне депо на Сахарова) – ретро дефіляда-збір та нагородження найліпшіших, аукціон від TLUM & KRAM.
20.00 – музична програма у супроводі німого кіно, розіграш міського велосипеда.

МУЗИКА

ретро-романси композитора 30-х років Богдана Весоловського та карпатський блюґрас

Музичні фантазії та імпровізації від Lemko Bluegrass Band. LBB– це фольк-банда зі Львова, що грає традиційну та популярну українсько-американську музику – лемківський буґі-вуґі, карпатський блюґрас, гуцульський блюз та дико-західний свінг. 

ЯРМАРОК СТАРОВИНИ TLUM & KRAM

Для тих, хто без ровера

12:00 - 18:30 - ярмарок старовини: антикваріат, вінтаж і спеціальні експозиції на станції ЛЕМА

НОМІНАЦІЇ

«Слічна кобіта»

«Видний фацет»

«Елеганська біцігля»

«Кайзерівські вуса»

«Борода всьому голова»

«Брілянтовий бахорик»

КІНО

кінопоказ німого кіно у музичному супроводі

Буде показано фрагменти фільму «Великий шлях» режисера Міхала Вашинського, у якому дебютувала Рената Богданська, зірка львівського джазу 1930-х років, у супроводі романсів Богдана Весоловського.
«Великий шлях» (1946). Режисер Міхал Вашинський. Історія про закохану пару зі Львова, яку розлучили репресії та заслання до Сибіру. Вони знов зустрічаються лише на мить, коли вступають до новостворених загонів Польської армії.

ЛОТЕРЕЯ

лотерея серед зареєстрованих учасників велопроменаду від партнерів та спонсорів

розіграш міського велосипеда від “Батяри на роверах”

Захід відбувається за підтримки файного партнера – Kumpel’ Group! Ресторації Бачевських та ресторану місцевої кухні “Кумпель” на Митній. 

Генеральний медіа партнер – Радіо FM Галичина.

Партнерами та спонсорами проекту є LEM Station, Художньо-меморіальний музей імені Івана Труша, Fat Tony’s barbershop, пані Стефа.

 

Проєкт «Фестиваль міської культури “Батяри на роверах» реалізується в межах партнерської програми «Культура.Туризм.Регіони» Українського культурного фонду, Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (USAID КЕУ), Державного агентства розвитку туризму.

ЧОГО СІ ЖДЕШ?

Пуцуй мешти, ріхтуй ровери!

Замельдуватися